Україна здобула першу медаль на Олімпіаді 2022
Олександр Абраменко у середу, 16 лютого, став автором першої нагороди України на зимових Олімпійських іграх у Пекіні. Українець здобув "срібло" у фристайлі.
16.02.2022, 14:38
Олена Старікова - фото 1
Олімпіада 2020: Олена Старікова бере срібло на велотреці
В останній день Олімпіади українська спортсменка Олена Старікова стала срібною призеркою Ігор 2020 у дисципліні спринт (велотрек).
08.08.2021, 11:02
Ярослава Магучіх - фото 1
Олімпіада 2020: Ярослава Магучіх принесла Україні 18-у медаль
Українка Ярослава Магучіх 7 серпня завоювала бронзову медаль на Олімпійських Іграх в Токіо, хоч розраховувала й на більше.
07.08.2021, 17:08
Україна завоювала другу бронзу Олімпіади в артистичному плаванні - фото 1
Олімпіада 2020: Збірна України бере бронзу в артистичному плаванні
7 серпня на Олімпійських Іграх в Токіо закінчилися змагання з командного артистичного плавання. Збірна України за підсумками двох днів виступів завоювала бронзову нагороду.
07.08.2021, 17:01
Хижняк здобув срібло й прагне реваншу - фото 1
Срібло з гірким присмаком: Олександр Хижняк програв у фіналі Олімпіади-2020
У Токіо 7 серпня відбувся фінал Олімпіади з боксу серед чоловіків у ваговій категорії 69-75 кілограмів. У вирішальному поєдинку зійшлись український боксер Олександр Хижняк та бразилець Еберт Соуза.
07.08.2021, 12:45
Анастасія Четверікова та Людмила Лузан  - фото 1
Українські веслувальниці виграють срібло Олімпіади-2020
В Токіо в передостанній день Олімпіади 2020 відбувся фінальний заплив каное-двійок серед жінок на дистанції 500 метрів. Він порадував українських уболівальників.
07.08.2021, 09:54
Станіслав Горуна - бронзовий призер Олімпіади - фото 1
Каратист Станіслав Горуна завоював бронзу Олімпіади
У п'ятницю, 6 серпня, скарбничка України на Олімпіаді в Токіо поповнилася ще однією медаллю. Каратист Станіслав Горуна здобув бронзу. Ця нагорода стала 14-ю для України.
06.08.2021, 16:54
Анжеліка Терлюга - фото 1
Олімпіада 2020: Анжеліка Терлюга здобуває срібло для України
Українка Анжеліка Терлюга в фіналі Олімпійських ігор в Токіо в категорії до 55 кг в розділі куміте не змогла зупинити 21-річну Івет Горанову з Болгарії. Але Анжеліка принесла країні історичну срібну медаль.
05.08.2021, 15:42
Людмила Лузан - фото 1
Олімпіада 2020: Людмила Лузан здобула Україні 12-у медаль
У четвер, 5 серпня, на Олімпіаді в Токіо українка Людмила Лузан здобула "бронзу" у веслуванні на байдарках і каное. Це 12-а медаль для України.
05.08.2021, 09:41
Історичний успіх України - фото 1
Олімпіада 2020: Українки Марта Федіна та Анастасія Савчук здобули історичну бронзу
Середа 4 серпня тішить українців великими перемогами на Олімпіаді - після історичного успіху Жана Беленюка, який приніс країні першу медаль Токіо, та срібної медаль Парвіса Насібова слова взяли жінки.
04.08.2021, 15:18
Парвіз Насібов – срібний призер Олімпійських ігор у Токіо - фото 1
Тільки срібло: Парвіз Насібов програв у Олімпійському фіналі
Дебютант Ігор ХХХІІ Олімпіади, борець-класик Парвіз Насібов (до 67кг) здобув 4 серпня для України срібну нагороду Токіо.
04.08.2021, 15:06
Беленюк здобуває золото! - фото 1
Є перше золото! Жан Беленюк здобуває історичну нагороду на Олімпіаді
Жан Беленюк 4 серпня завоював золото на Олімпійських іграх 2020. Ця медаль стала першою вищою нагородою для України в Токіо.
04.08.2021, 15:01
Борчиня Алла Черкасова здобуває для України бронзову нагороду - фото 1
Алла Черкасова принесла Україні сьому медаль Олімпіади 2020
Українська борчиня Алла Черкасова на Олімпійських іграх в Токіо 3 серпня здобула бронзову медаль.
03.08.2021, 16:23
Парвіз Насібов - фото 1
Олімпіада 2020: Українські борці Насібов та Беленюк пройшли у фінал
Українці Парвіз Насібов та нардеп Жан Беленюк пройшли у фінали Олімпійських Ігор у Токіо з греко-римської боротьби у категоріях до 67 та до 87 кілограмів, тим самим гарантували собі щонайменше срібну медаль.
03.08.2021, 14:45
Христину Тимановську намагались вивезти до Білорусі - фото 1
Білоруська атлетка Тимановська попросила притулку в Польщі
На Олімпіаді в Токіо - гучний скандал. Білоруська влада намагається сіломіць вивезти з Японії сво громадянку - легкоатлетку Христину Тимановську.
02.08.2021, 12:11
Михайло Романчук - фото 1
Є перше срібло! Михайло Романчук завоював першу срібну медаль для України
У неділю, 1 серпня, плавець Михайло Романчук завоював першу срібну медаль для України на Олімпіаді-2020 у Токіо та розбавив колекцію з бронзи.
01.08.2021, 11:36
Еліна Світоліна - фото 1
Еліна Світоліна принесла Україні п'яту бронзу на Олімпіаді 2020
Перша ракетка України Еліна Світоліна після поразки в півфіналі на Олімпіаді в Токіо у матчі за третє місце Світоліна зустрічалася з представницею Казахстану Єленою Рибакіною (№20 в рейтингу WTA).
31.07.2021, 15:57
Романчук та його суперники - фото 1
Олімпіада 2020: Україна бере четверту бронзу
Український плавець, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук завоював на Олімпійських іграх у Токіо бронзову медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем.
29.07.2021, 13:20
Олена Костевич та Олег Омельчук - фото 1
Майстри пневматичного пістолета принесли Україні третю медаль Олімпіади
Україна здобула 27 липня третю медаль на Олімпіаді в Токіо. Бронзу вибороли Олена Костевич та Олег Омельчук.
27.07.2021, 11:19
А чого досяг ти у 13 років - фото 1
13-річня японка стала чемпіонкою Олімпіади
13-річна японка Момідзі Нісія виграла золото Олімпіади в скейтбордингу. І стала наймолодшою олімпійською чемпіонкою з 1960 року
26.07.2021, 15:38