Яким є план війни на зиму для України

21 ноября, 09:24
Героям слава - фото 1
Героям слава / Десантно-штурмові війська ЗС України

А давайте трошки зменшимо розмови на тему «Де Україна буде наступати найближчим часом?». Головно через те, щоб не створювати пастки завищених очікувань.

А тепер трохи поясню чому.

1. Ми пройшли кампанію 2022 року - пройшли доволі успішно, виснаживши ворога в обороні і створивши умови для наступальних дій. Але окрім того, що це успішна кампанія, це іще і дуже виснажуюча кампанія. Бійцям треба відпочинок, а техніці обслуговування.

2. Окрім того, що ми далі тиснемо ворога на Луганщині требе іще стримувати його на Донеччині (БахмУт, Авдіївка і Вугледар). На Донеччині за добу десятки атак ворога на трьох напрямках. І це все треба стримувати, не даючи ворогу досягнути цілей. Плюс наш шанс на перемогу це грати від активної оборони - давати ворогу виснажити себе в дурних атаках, а далі проводити підготовлені контрнаступи.

3. Ключове завдання пройти зиму так, щоб зберегти мораль і рішучість бійців наших армійців на кампанію 2023 року. Може це і завдання мінімум, але його реалізація ключова.

Це не означає, що ми зупинимося взимку. Засоби дальнього вогневого ураження будуть робити ворогу максимальні проблеми, ускладнюючи проходження зими. Армійці на передку також не будуть сидіти склавши руки, а наносити максимальне ураження.

телеграм-канал Миколи Бєлєскова

Публикации