Війну виграє якість, а не м‘ясо

03 января, 17:40
Русня починає щось підозрювати, але вже пізно - фото 1
Русня починає щось підозрювати, але вже пізно / РосЗМІ

Мінімум 270 убитих і поранених в Макіївці. Це хороша цифра. Близька до правди, думаю. За 1 удар мінус батальйон росіян. Ключовий індикатор це шум в РФ, який виник. А чому шум?

Я от думав, а чого скандал?

Ну, здохло 200-300-3000 россосіян, це ж добре)))

Подумаєш, наче це щось погане. Але ні. В Росії повсюдний вереск.

Бабки вінки здохлим в Саратові понесли. Соцмережі бурлять «кто віноват?». Воєнні кричать «не учтен опыт!». «Віновати ДНР!», «Віноват Шойгу!», «Віновати мобікі!»

По факту:

  • можливо ще кілька таких результативних ударів - і цей вереск прямо перетворить статистику дезертирства чмобіків з серйозної проблеми в справжню біду.
  • чмобіків НЕ можуть розосередити по десятках будівель, бо тоді буде НУЛЬОВИЙ контроль особового складу командуванням і логістика чмобатальйонів просто загнеться.
  • але РОЗОСЕРЕДЖУВАТИ частково будуть, бо чмобікам страшно. Хтось загубиться, хтось нажреться, когось переплутають з вівцею і згвалтують кадировци. Це вже вплине на якість управління підрозділами.

Ці всі речі прямо впливають на здатність противника у потрібний час концентрувати відповідну кількість військ. Однак на паперах все буде «отлично! готово!», а на ділі обернеться ще вищою смертністю.

А вища смертність - ще більше нарікань на командування і деморалізація.

Ось такою холодною роботою розвідки, артилерії і міняється картина майбутнього.

Поки бійці в окопах люто рубляться і тримають наявну навалу росіян, артилерія вибиває тили, резерви і перспективи.

І «20 тысяч чмобиков» мали стати загрозою на певному напрямку. А на ділі буде зірвано темп і кількість, недостатня оперативність, забезпечення, підірваний бойовий дух.

Війну виграє якість, а не м‘ясо.


Публикации