Україна викрила російську провокацію в Оленівці

29 июля, 14:09
Росія здійснила криваву провокацію - фото 1
Росія здійснила криваву провокацію / Скриншот

Збройні сили Російської Федерації здійснили прицільний навмисний артилерійський обстріл виправної установи в Оленівці, де утримувалися в тому числі і українські полонені. Про це заявили у Генеральному штабі ЗСУ.

Таким чином російські окупанти хочуть звинуватити Україну у скоєнні "воєнних злочинів", а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там за наказами окупаційної адміністрації та командування ЗС РФ, кажуть у Генштабі. Наслідки обстрілу уточнюються.

За інформацією командувача Ракетних військ і артилерії Командування сухопутних військ ЗС України, по району Оленівки ЗСУ ракетних і артилерійських ударів не завдавали.

"Ракетні війська і артилерія ЗС України, завдяки отриманій від країн-партнерів високоточній зброї, завдають винятково точних ударів тільки по військових російських об'єктах. Збройні Сили України в повному обсязі неухильно дотримуються принципів та виконують норми міжнародного гуманітарного права, ніколи не вели та не ведуть обстріл цивільної інфраструктури, тим більше місць, де ймовірно утримують військовополонених побратимів", - йдеться у повідомленні.

У Генштабі назвали відвертою брехнею та провокацією заявили РФ про те, що ЗСУ нібито обстрілюють цивільну інфраструктуру та населення.

29 липня проросійські бойовики повідомили про загибель 40 українських бійців внаслідок удару по бараці Оленівської колонії. Кремлівські пропагандисти звинуватили в ударі українських військових. За інформацією російських ЗМІ, відомо про вже понад 50 загиблих.


Публикации