У Нагірному Карабаху відновились бої

03 августа, 21:14
Знову Карабах - фото 1
Знову Карабах

Азербайджан втомився чекати, поки Вірменія виведе свої війська з Нагорного Карабаху, а тому відновив бойові дії в проблемному регіоні.

Сепаратисти у Нагірному Карабаху звинуватили Азербайджан у порушенні режиму припинення вогню і загибелі свого військового та пораненні ще сімох.

Близько обіду азербайджанські підрозділи, як заявили представники невизнаного вірменського анклаву, підняли ударні безпілотники і завдали удару, внаслідок чого було смертельно поранено одного військовослужбовця.

Натомість Міноборони Азербайджану повідомило про загибель солдата азербайджанської армії. Це трапилося через стрілянину з території, де тимчасово розташований миротворчий контингент Росії – у бік Лачинського району. Як заявив Азербайджан, вони почали операцію "Відплата" та завдали по позиціям вірмен у Карабасі удари за допомогою "байрактарів".

Вірменські ЗМІ пишуть про загибель трьох і поранення 15 військових у Нагірному Карабаху.

Наразі за інформацією вірменського журналіста Наїрі Охікяна, в районі Лачинського коридору тривають запеклі бої.

Загострення ситуації в Нагірному Карабаху триває уже третій день. За інформацією невизнаної республіки, азербайджанські військові підрозділи спробували перетнути лінію зіткнення з північної та північно-західної прикордонної зони.

До цього Азербайджан озвучив вимогу Вірменії звільнити Лачинський коридор. У свою чергу Вірменія відмовилася це зробити, оскільки вважає, що вимоги Азербайджану порушують тристоронню угоду від 10 листопада, яка зупинила Карабахську війну 2020 року.

Дані про порушення режиму припиненні вогню підтвердило і російське міноборони. За його інформацією, за останні дні зафіксовано три порушення азербайджанськими підрозділами в зоні відповідальності російських миротворців.

Лівий берег

Публикации