СБУ влаштувала вибухи на руських нафтобазах в Ростовській області

18 июня, 13:35
Звичайний ранок в Росії - фото 1
Звичайний ранок в Росії / Монітор

18 червня до Ростовської області Росії завітала чергова "бавовна". У місті Азов спалахнули резервуари з нафтопродуктами.

У місті Азов дрони СБУ вночі атакували нафтобази «Азовську» й «Азовнафтопродукт», на яких загалом 22 резервуари з паливом.

«Особливо гучно» було в районі залізничної станції та біля порту, де розташовані нафтобази та паливні термінали, а після успішного відпрацювання дронів СБУ на об’єктах розпочалися «потужні пожежі».

СБУ й надалі буде зменшувати економічний потенціал противника, який забезпечує агресора ресурсами для ведення війни проти України.

Від початку 2024 року під удар дронів у Росії потрапили кілька підприємств нафтового сектора, через що на деяких НПЗ перестали працювати установки первинної переробки нафти. За даними Reuters, у першому кварталі свої потужності зупинили щонайменше сім російських заводів. Через атаки на НПЗ Росія збільшила закупівлібензину в Білорусі, а також попросила про постачання Казахстан. Президент України Володимир Зеленський називав атаки на НПЗвідповіддю на удари російських військ по енергетиці України.

Радіо Свобода

Публикации