Росіяни стратили українського бійця за "Слава Україні": ЗСУ назвали ім'я героя

07 марта, 12:28
Тимофій Шадура - героям слава! - фото 1
Тимофій Шадура - героям слава!

У понеділок, 6 березня, у мережі з'явилося відео страти росіянами українського бійця.

На відеоукраїнський полонений спокійно стоїть і палить цигарку, пізніше говорить гасло "Слава Україні". У цей момент розлючені росіяни впритул його розстрілюють і по-звірячому вбивають.

Жодної інформації щодо цього відео не було, так само не було відомо про особу загиблого героя.

Мужність бійця вразила усіх, ще більше обурила звіряча жорстокість росіян. Про загиблого героя розповів у вечірньому зверненні президент України, а представники силових відомств пообіцяли знайти та покарати воєнних злочинців, представники громадськості оголосили грошові винагороду за імена вбивць. Дипломати привернули увагу всього світу до воєнного злочину Росії.

Сьогодні зʼявилося відео, як окупанти по-звірячому вбили воїна, який хоробро сказав їм у вічі: «Слава Україні!» Хочу, щоб ми всі разом, у єдності, відповіли на його слова: «Герою слава! Героям слава! Україні слава!» І ми знайдемо вбивць. Завдяки нашій єдності, завдяки нашій рішучості, завдяки тому, що ми цінуємо всю Україну і кожного українця, ми точно знаємо результат цієї війни. Із перших днів війни знаємо. В Україні завжди звучатиме: «Слава Україні!» І мільйони завжди відповідатимуть: «Героям слава!» Завжди буде саме так. Україна не забуде подвигу кожного і кожної, чиє життя навіки дало волю для України, - сказав президент у вечірньому зверненні до нації.

При цьому довгий час особа загиблого не була встановлена. 7 березня нарешті стало відомо ім'я героя.

Росіяни стратили українського бійця за 'Слава Україні': ЗСУ назвали ім'я героя - фото 213205

За попередніми даними, загиблим є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура 1982 року народження.

Тимофій Шадура вважається зниклим безвісти з 3 лютого 2023 року після бойових дій в районі міста Бахмут.

Наразі тіло військовослужбовця перебува на тимчасово окупованій території. Остаточне підтвердження щодо особи може буде встановлено після повернення тіла та проведення відповідних експертиз.

Росіяни стратили українського бійця за 'Слава Україні': ЗСУ назвали ім'я героя - фото 213207

Також особу Тимофія підтвердили журналісти Бі-бі-сі, які знайшли родичів загиблого героя. За словами журналістів, шестеро членів родини розстріляного українського воїна «впевнені, що це їх брат і син».

БЕЗ ТАБУ

Публикации