Росіяни отруїли дружину Буданова

28.11.2023, 11:41
Росіяни скоїли замах на дружину очільника ГУР МО - фото 1
Росіяни скоїли замах на дружину очільника ГУР МО

Дружину керівника головного управління розвідки Кирила Буданова, Маріанну отруїли важкими металами, вона жива і пройшла перший етап лікування.

Інформацію про отруєння дружини головного розвідника подає УП з посиланням на власні джерела в силовому блоці. Такоє інформацію підтверджує видання "Бабель", яке, схоже, має подібних співрозмовників.

"По дружині Буданова (отруєнню) правда. Вона скаржилася на погане самопочуття, тому здали аналізи, яке виявило отруєння", - інформує анонімне, але дуже обізнане джерело.

Дружину Буданова "скоріш за все отруїли через їжу".

"Їй вже краще, перший етап лікування пройшла", - зазначили джерела.

"Оскільки дружина Буданова невеличка з маленькою вагою, проявилося у неї швидше. А так отруєння підтвердилося ще у кількох співробітників: "вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються", - повідомили джерела.

Нагадаємо, у червні 2023 року представник ГУР МОУ Андрій Юсов говорив, що очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе.

Згодом сам Буданов розповідав, що його дружина Маріанна живе разом з ним у кабінеті й подружжя перебуває разом 24/7 у цілях безпеки.

В інтерв’ю американському виданню The War Zone Буданов розказав, що Маріанна - викладачка на кафедрі юридичної психології в Національній академії внутрішніх справ. "Для неї така ситуація (проживання разом - ред.) – не проблема", – зазначав Буданов.

Нині пані Буданова працює в КМДА радницею мера Кличка, раніше навіть балотувалась від УДАРу в депутати.     
Українська правда

Публикации