Іран нарешті визнав, що озброїв Росію безпілотниками

05.11.2022, 16:41
Іран вперше визнав свою співпрацю з руснею - фото 1
Іран вперше визнав свою співпрацю з руснею / АФП

Міністр закордонних справ Ісламської Республіки Хосейн Амір Абдоллахіян не витримав міжнародного тиску та нарешті заявив, що Іран постачав безпілотники державі-агресору Росії.

При цьому Іран продовжив клеїти дурня та намагатися уникнути відповідальності.

«Щодо безпілотників, то це правда, і ми надали росії невелику кількість безпілотників за кілька місяців до війни в Україні», - сказав Абдоллахіян.

Глава МЗС Ірану зазначив, що у телефонній розмові зі своїм українським колегою домовилися про передачу Тегерану доказів про використання іранських безпілотників.

«Якщо з'ясується, що росія використала іранські безпілотники у війні в Україні, ми не залишимося байдужими до цього питання. Наша позиція щодо війни в Україні – припинення війни, повернення сторін до переговорів та повернення біженців до своїх домівок. Іран на рівні президента і міністра закордонних справ доклав багато зусиль щодо цього», - запевнив Абдоллахіян.

При цьому поставки "шахідів" та інших іранських БПЛА тривають - Росія їх не приховує, таким чином, Іран просто відверто бреше. Також іранський міністр принагідно поширив інсинуації про начебто відмову української сторони від зустрічі з іранськими експертами під тиском західних партнерів.

МЗС України не залишив заяви іранців без уваги.

"Глава МЗС Ірану публічно визнав, що Тегеран передавав бойові дрони рф нібито за кілька місяців до її повномасштабного вторгнення в Україну", - зазначив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко

"Україна навчена довіряти лише фактам. Тому МЗС на чолі з Дмитром Кулебою, а також в тісній координації з українськими причетними відомствами, продовжуватиме вживати максимально жорстких заходів, аби унеможливити використання росією іранської зброї задля вбивств українців та знищення нашої критичної інфраструктури. У Тегерані мають усвідомлювати, що наслідки співучасті в злочинах агресії росії проти України будуть набагато масштабнішими, аніж вигода від підтримки РФ", - наголосив Ніколенко

Укрінформ

Публикации