Слава Богу, що Україна - не Росія

24.07.2017, 12:15
Росія відмовилась від Агеєва  - фото 1
Росія відмовилась від Агеєва / Нова газета

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на прикладі ставлення держави до полонених переконливо пояснює, в чому різниця між Україною та державою-агресором Росією.

Прочитала одкровення потіряшки, яка приіхала на Донбас вбивати , " защищать донецкий и луганский народы от Украины". Аморальна істота, обтяжливі обставини- що воно ще й з учительської родини, де ж мали б сіяти добре, розумне, вічне, а не цинічне.

Єдиний важливий в цих одкровеннях для мене особисто пасаж - це те, що потіряшку жодного разу не відвідали російські консули. Жодного разу! Наші консули борються за відвідання наших в тюрмах РФ, наших консулів фізично побили в Чечні, коли вони проривалися на суд до Карп'юка і Клиха, іх не пускають до Сенцова і Кольченка, яким нав'язують російське громадянство , наш консул розшукував Романа Сущенка в Лефортово й пробивався до Євгена Панова, коли той коротко був там, між сімферопольськими катуваннями....

Оце і є два світи , і слава Богу, що Україна - не Росія, що Украіна своїх не кидає, не забуває, визнає, бореться, шанує. А для РФ це все просто " настамнет", а нет - то про що й мова.... Я сама кілька разів в тюрмах зустрічала громадян РФ, яких місяцями не відвідав консул, попри інформування

І прохання відвідати. Бо відвідати - це визнати.

РФ не потрібні іх громадяни, а тим більше жителі Криму і Донбасу. Ім потрібні лише територіі....

Р. S. Украінські консули в РФ - реальні герої. Щодня вони роблять у військових умовах свою важливу справу, допомогають українцям. Наші дипломатичні взаємини з РФ зведені до мінімуму, але ті, хто вимагають негайного розриву, повинні усвідомити одну просту річ- тоді ми залишаємо напризволяще десятки украінців в російських тюрмах і в нас буде дуже мало шансів іх витягти. Це гібридна війна, й ми маємо іі виграти не з шашкою наголо. Але точно виграти.

Пост Ірини Геращенко на фейсбуці

Без Табу

Публикации