Їх нічому не навчила історія Януковича

03.03.2017, 21:55
36
Їх нічому не навчила історія Януковича - фото 1

Юлія Марушевська, чию квартирую сьогодні намагався обшукати об'єданий загін ГПУ та СБУ, заявила, що владі не вдасться залякати її та її прихільників.

Ось такі екіпіровані бійці прийшли до мене, побачили телекамери і втекли разом зі слідчими Генпрокуратури. Причину спроби обшуку пояснити не змогли. Сказали, що не мали наміру обшукувати. Очевидно брешуть, оскільки прийшли зі спецпідрозділом Альфа, двома понятими і ухвалою, яка дозволяє обшук моєї квартири в будь-який момент до 7 березня включно. Чемно і бездумно відпрацьовують замовлення.

Якщо це була спроба залякати нас і продемонструвати іншим громадським активістам, що варто триматися подалі від державних посад, то вийшло навпаки. Сьогодні як ніколи відчуваю підтримку людей з усього світу. І те, що я зараз відчуваю, аж ніяк не страх чи збентеження. Я відчуваю рішучість продовжити боротьбу проти людей, які добивають мою країну. Схоже, їх нічому не навчила історія Януковича. Тому хочу сказати президенту, прем'єру, голові СБУ, генпрокурору — ви наступні!

Якщо ці люди не змогли змінитися після героїчних самопожертв людей на Майдані та фронті, то вони приречені. І задача українського суспільства зараз зробити так, аби вони пішли без зайвої крові.

Пост Юлії Марушевської на фейсбуці

Без Табу
36

Публикации