Україна та Іспанія підписали велику безпекову угоду

27 мая, 15:26
Іспанія підтвердила свою підтримку України - фото 1
Іспанія підтвердила свою підтримку України / ОПУ

Президент Володимир Зеленський 27 травня зустрівся в Мадриді з іспанським прем'єр-міністром Педро Санчесом. Вони підписали двосторонню безпекову угоду.

Голова іспанського уряду на пресконференції заявив, що Іспанія братиме участь в берлінському саміті щодо відновлення України. Він додав, що оборона, мир і відновлення – спільні пріоритети для його країни та України.

"Ви можете розраховувати на Іспанію в боротьбі за мир на основі цінностей статуту ООН", – сказав він.

Санчес висловив сподівання на те, що в найближчому майбутньому Україна стане членом Євросоюзу.

Україна та Іспанія підписали велику безпекову угоду - фото 216102

Володимир Зеленський зі свого боку подякував Іспанії за допомогу та небайдужість, коли російські ракети та артилерія почали руйнувати українські населені пункти та вбивати дітей.

"Щомісяця одних тільки керованих авіабомб російська армія застосовує більше 3000. Цієї суботи дві російські бомби спалили вщент один із найбільших торговельних центрів у нашому міста Харків. Абсолютно цивільний об'єкт. Субота, день, дві бомби", – сказав президент.

Зеленський обговорив із Санчесом подальше посилення протиповітряної оборони України.

"Путін багато говорить нібито про перемовини. Але різні народи вже мали справу із подібними диктаторами. Вони не брешуть тільки тоді, коли мовчать. Треба дивитися на реальні вчинки диктаторів", – сказав він.

Лівий берег

Публикации