Не розумію, а де Собчак з її відеозверненням

24.07.2017, 10:35
Не розумію, а де Собчак з її відеозверненням - фото 1

Блогер Олексій Мінаков про цинічність так званих російських лібералів так подвійні стандарти.

Я не розумію, а де Собчак з її відеозверненням?

Держдума прийняла законопроект, що забороняє використання технологій доступу до заборонених у Росії сайтів – всі проксі- та VPN-сервіси, а також анонімні мережі типу Tor.

Парадокс – намагаючись на кремлівських каналах навчити українських користувачів обходити блокування російських соцмереж, вони навчили росіян це робити. І потрапили у ситуацію, коли довелось просто законодавчо забороняти VPN і Tor. Хоча вони навіть не знають, як це робити з технічної точки зору.

Я не розумію, а де Собчак з її відеозверненням? Держдума також прийняла законопроект про т.з. «регулювання месенджерів» – з 1 січня 2018 року влада РФ зможе навіть робити масову розсилку за власним бажанням через будь-який месенджер і в той же час блокувати масову розсилку «забороненої інформації».

Я не розумію, а де Собчак з її відеозверненням? Коли месенджер Telegram на грані закриття. Можна було припустити, що Кремль навмисно піарить конфліктом з Дуровим підконтрольний IT-продукт, але різні джерела в Росії одноголосно повідомили мені, що «ні, ФСБ просто ідіоти». Найбільш імовірний подальший сценарій – Telegram будуть й надалі намагатися «пресувати» і врешті-решт «зачинять».

Інформаційно суспільство вже підготовили – пропагандист Діма Кисєльов навіть присвятив цілий сюжет «Что будет с Telegram» у своєму випуску на «Россия 24». Мовляв всі терористи світу використовують Telegram:

А ось випуск на «Первом Канале»:

Telegram повторить долю LinkedIn, якого за рішенням Таганського райсуду заблокували ще минулого року через те, що компанія відмовилась розміщати сервери в Росії. А також долю додатку-рації Zello, який популярний у дальнобійників, які протестують по всій Росії проти системи «Платон» (компанія відмовилась реєструватися в якості організатора розповсюдження інформації, аби не дозволити спецслужбам прослуховувати себе).

Тим паче, в кінці травня холдинг Mail.Ru Group, підконтрольний ФСБ, запустив новий меседжер «ТамТам». Навіщо благати Дурова про злив даних спецслужбам, якщо можна банально «прикрити» його додаток і спокійно розкрутити творіння спецслужб?

Вони щиро вірять, що роблять все вірно. Але намагаючись закрутити гайки, вони «збирають машину, яка всіх їх розчавить».

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

Без Табу

Публикации