Не розумію, а де Собчак з її відеозверненням

24.07.2017, 10:35
Не розумію, а де Собчак з її відеозверненням - фото 1

Блогер Олексій Мінаков про цинічність так званих російських лібералів так подвійні стандарти.

Я не розумію, а де Собчак з її відеозверненням?

Держдума прийняла законопроект, що забороняє використання технологій доступу до заборонених у Росії сайтів – всі проксі- та VPN-сервіси, а також анонімні мережі типу Tor.

Парадокс – намагаючись на кремлівських каналах навчити українських користувачів обходити блокування російських соцмереж, вони навчили росіян це робити. І потрапили у ситуацію, коли довелось просто законодавчо забороняти VPN і Tor. Хоча вони навіть не знають, як це робити з технічної точки зору.

Я не розумію, а де Собчак з її відеозверненням? Держдума також прийняла законопроект про т.з. «регулювання месенджерів» – з 1 січня 2018 року влада РФ зможе навіть робити масову розсилку за власним бажанням через будь-який месенджер і в той же час блокувати масову розсилку «забороненої інформації».

Я не розумію, а де Собчак з її відеозверненням? Коли месенджер Telegram на грані закриття. Можна було припустити, що Кремль навмисно піарить конфліктом з Дуровим підконтрольний IT-продукт, але різні джерела в Росії одноголосно повідомили мені, що «ні, ФСБ просто ідіоти». Найбільш імовірний подальший сценарій – Telegram будуть й надалі намагатися «пресувати» і врешті-решт «зачинять».

Інформаційно суспільство вже підготовили – пропагандист Діма Кисєльов навіть присвятив цілий сюжет «Что будет с Telegram» у своєму випуску на «Россия 24». Мовляв всі терористи світу використовують Telegram:

А ось випуск на «Первом Канале»:

Telegram повторить долю LinkedIn, якого за рішенням Таганського райсуду заблокували ще минулого року через те, що компанія відмовилась розміщати сервери в Росії. А також долю додатку-рації Zello, який популярний у дальнобійників, які протестують по всій Росії проти системи «Платон» (компанія відмовилась реєструватися в якості організатора розповсюдження інформації, аби не дозволити спецслужбам прослуховувати себе).

Тим паче, в кінці травня холдинг Mail.Ru Group, підконтрольний ФСБ, запустив новий меседжер «ТамТам». Навіщо благати Дурова про злив даних спецслужбам, якщо можна банально «прикрити» його додаток і спокійно розкрутити творіння спецслужб?

Вони щиро вірять, що роблять все вірно. Але намагаючись закрутити гайки, вони «збирають машину, яка всіх їх розчавить».

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

Без Табу
powered by lun.ua

Публикации