Їм треба Янука

18.07.2016, 14:10
Межигір`ю потрібен господар - фото 1
Межигір`ю потрібен господар / Getty Images

Журналіст Дмитро Вовнянко про вподобання та коротку пам`ять електорату, що може обернутися трагічними наслідками.

Непоміченою на минулому тижні лишилася новина. Аналітичний центр "Софія" видав рейтинги політичних сил. І от перше місце отримав з неведичким відривом... Опозиційний блок.

Гірко не те, правда це чи ні. Гірко те, що це МОЖЕ бути правдою. За своїми розвеселими політичними іграми та війною політики, громадські діячі, активісти, фронтовики та волонтери чомусь забули про ту частку населення, яка:
а) не підтримувала Майдан;
б) не раділа падінню Янука;
в) готова голосувати хоч за чорта, аби тільки проти війни.

А це - дуже вагома частка.

Мова не про палких прибічників Янука і вату, ні. Мова про тих, хто сумнівається і голосує не головою, а шлунком і гаманцем.

Хочте я вас огорошу? Прибічників Оппів не бракує в діючій армії. Сам бачив кількох - до речі, дуже гарними вояками були.

Проте...

Політики, громадські діячі, активісти та волонтери забули, що для таких осіб і БПП, і Батьківщина, і Правий сектор - одне-рябе. Це все - майданери. Це все - ті хто зіпсував їм життя з низькою комуналкою і баксом по 8.

Саме їхня кількість помалу, але впевнено почина перебільшувати кількість прибічників будь-якої іншої політсили. Так, БПП, НФ, Батьківщина і Самопоміч разом Оппів зроблять одною лівою, але зараз мені новий ПРиБЮТ уявити простіше ніж альянс Порошенко з Тимошенко.

Ваговикам - не до примирення. А дрібним політсилам?

А тут - саме цікаве. Дрібним політсилам повернення на владу ригів було б дуже доречним.

Їм зараз дуже важко. Вони немають перспектив. Очевидно, якщо настуні вибори виграє Юля, мине 5 років і дядько Петро знову заїде на Банкову на білому коні (якщо звісно Юля витримає 5 років - якщо раніше її не снесе жаданий нею Майдан після перших же її шури-мурів з Путіним). На наступні 10 років політична мапа України розділена категорично.

Але уведіть у владу Янука. І.... Майдани... Революція...

Хто перший попереду з прапором - той матиме все... Кожен хто скаже слово поперек "нашій пресі", автоматично - ворог...

Краса?

Відкиньте ілюзії. Всі ці партійки другого і третього ешелону не бояться повернення Янука.

Навпаки. Їм потрібний Янук.

А нам?

Пост Дмитра Вовнянка на Facebook

Без Табу

Публикации