Як Юлія Тимошенко намагається виправдати свій провал

06.06.2017, 14:50
Королева популізму - фото 1
Королева популізму / прес-служба Юлії Тимошенко

Журналіст Марина Данілюк-Єрмолаєва дає поради Юлії Тимошенко з приводу того, як перетворити канонічну зраду на рафіновану перемогу.

Юлія Володимирівна і її фантастичні потуги уже півдня виправдати газовий контракт 2009.

У політичному піарі є три стандартні лінії захисту, якщо ти опинився в калюжі. А) все заперечувати, Б) все підтвердити, В) зробити все правильно.

Юлія Володимирівна намагається заміксувати перші дві -- із імпровізацією "покажи всіх недругів лохами". У результаті це розмазує плями на її репутації і лише утверджує думку, що газові контракти-2009 були повною фігнею.

Отже, як треба захищатися правильно, якщо підписав невигідний газовий контракт із Газпромом:

1. Визнати, що контракт був недосконалий, але найліпший в політичних реаліях-2009. Підписувався за умови політичного тиску ЄС, Росії в екстремальних умовах. Підкреслити, що РФ тоді агресором ніхто не вважав, скоріше -- стратегічним геополітичним партнером.

2. Привітати рішення Стокгольського арбітражу. Без надмірних зусиль виставити Коболєва, Яценюка чи Порошенка ворогами чи зрадниками особисто Юлі. На за уваги критиків про "а це ж рішення доводить, що ваш контракт чиста херня" відповідати:"Я свою спокуту за цей контракт понесла в 2011, коли провела 2,5 роки у неволі". Без апеляцій до Кірєєва, символа безпринципного судді-скороспілки, як "ну він же визнав, що контракт був супер".

3. Згадати свої власні позитивні здобутки на ниві ринку газу. Закон про заборону приватизації ГТС авторства юного депутата Юлі, боротьбу з прокладкою "РосУкрЕнерго". Цим самим показати себе спеціалістом сфери газу, а не мствивою істеричкою.

4. Кинути грамотну ложку дьогтю в Коболєва та Вітренка, яких возвели в ранг героїв після Стокгольму. Нагадати, що прийшли вони в Нафтогаз у 2002, за часів Юрія Бойка -- одіозного ділка сфери нафти і газу. І брали участь у розробці контракту-2009. Отже, це підтверджує п1, що контракт був оптимальним на той час і ті політичні реалії.

5. Пояснити, як нинішнє рішення Стокгольму вплине на стосунки із Газпромом, Росією. Чи зменшаться тарифи на газ? Що треба робити далі для енергонезалежності від РФ, яка зараз ворог номер 1)

Це піар нормальної людини і відповідального державного діяча. Те, що робить Юля сьогодні із трибуни і в коридорі біля кінозалу -- брехня, істерика, спроба маніпуляціями зробити чорне білим і навпаки)

Пост Марини Данілюк-Єрмолаєвої на фейсбуці

Без Табу

Публикации