Внаслідок російського теракту у Вінниці загинули 22 людини, 39 зникли безвісти

14 июля, 18:12
Місце теракту - фото 1
Місце теракту / Нацполіція

Страшні цифри жертв російського злочину надходять з Вінниці.

За інформацією керівника нацполіції Ігоря Клименка, внаслідок ракетних ударів Росії по Вінниці у четвер станом на 17 годину виявлено тіла 22 загиблих, лише 6 із них вдалося опізнати, зниклими безвісти вважаються 39 людей.

Для встановлення осіб загиблих можуть знадобитися ДНК-експертизи, тож слідчі просять прямих родичів (рідні батьки та діти) зниклих безвісти вийти на зв'язок та здати біологічні зразки. Нагадую номери гарячої лінії: 050-222-03-26 або 59-42-00

Двох розшукуваних осіб поліцейські знайшли серед поранених. На жаль, одного розшукуваного виявили серед загиблих. Всього у списку зниклих безвісти внаслідок ракетних ударів по Вінниці залишаються 39 осіб".

За даними Нацполіції, ушкоджень різних ступенів тяжкості зазнали близько сотні людей.

дарами пошкоджено більше 50 будівель різного призначення та понад 40 автомобілів.

Повідомляється, що поліцейські перекрили та взяли під охорону цей район, щоб правоохоронці мали змогу ретельно зібрати необхідні докази воєнних злочинів держави-терориста - Росії.

Зазначимо, що в самій РФ вбивство мирних людей зустріли з радістю. Російська пропагандистка Маргарита Сімон’ян у себе в інстрі написалиа, що ракетний удар по Вінниці був нанесений по "пункту розміщення націоналістів". Схоже, до "нациків" вони записали і маленькіх дітей, які стали жертами росіян.

Українська правда

Публикации