Ватажок штурмовиків з "ЛНР" отримав 14 років ув'язнення

15.09.2022, 17:25
На "зоні" вже зачекалися - фото 1
На "зоні" вже зачекалися

В Одеській області до 14 років позбавлення волі засудили ватажка штурмової роти «лнр». На жаль, наразі лише заочно. Втім, мабуть, нині б багато бойовиків поміняли фронт на мирну українську в'язницю.

Деталі повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За публічного обвинувачення Одеської обласної прокуратури жителя Ізмаїла засуджено до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна за участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України)", - ідеться в повідомленні.

Прокурори в суді довели, що чоловік у 2014 році вступив до так званої 1-ї штурмової роти підрозділу "Армия Юго-Востока, Луганский народно-освободительный батальйон "Заря" на посаду командира під позивним "Крыл".

Він брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних сил України на території Донецької та Луганської областей.

За участь в окремих бойових операціях на територіях населених пунктів Металіст, Чорнухине та Дебальцеве нагороджений медаллю "за відвагу" 1-го ступеню "лнр".

Досудове розслідування за процедурою in absentia здійснювало управління СБУ в Одеській області.

Початок строку відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання та реального виконання покарання.

Укрінформ

Публикации