У Києві буде особлива новорічна ялинка

29.11.2022, 15:58
Україна зустрічатиме Новий рік в умовах воєнного часу - фото 1
Україна зустрічатиме Новий рік в умовах воєнного часу / Новий канал

Цьогорічну головну ялинку у Києві таки встановлять, але вона буде скромною в оздобленні, порівняно з попередніми роками.

Дерево буде штучним заввишки 10 метрів, замість 30, як це було до повномасштабної війни. Також не буде святкової ілюмінації.

Про це Суспільному розповів керівник компанії Folk Ukraine, що організовує новорічне свято на Софійській площі, Ігор Добруцький.

За його словами, різдвяна ялинка буде оздоблена лише прикрасами. Цього року це — голуби. А верхівку прикрашатиме тризуб, як планувалося у попередньому ескізі.

Невелику копію головної ялинки України встановлять на першому поверсі Музею історії Києва. Її розмір: близько трьох метрів заввишки і 5 — завширшки. Серед додаткових прикрас планують поставити вертеп і дідух. Містяни зможуть побачити у Музеї історії Києва зменшену копію ялинки із Софійської площі вже завтра, 30 листопада. Відкриття заплановане на 18.00.

Керівник компанії Folk Ukraine Ігор Добруцький наголошує, що з міського бюджету на виготовлення новорічної ялинки Києва коштів не виділяли. Символ Нового року і Різдва у столиці встановлять коштом меценатів.

Суспільне

Публикации