Типу, навчання: Лукашенко оголосив мобілізацію

22.06.2022, 16:37
Бульбофюрер, схоже, зробив вибір - фото 1
Бульбофюрер, схоже, зробив вибір / Гетті Іміджес

Міністерство оборони Білорусі оголосили про "мобілізаційні навчання" з 22 червня по 1 липня у Гомельській області, яка межує з Україною.

Білоруські пропагандисти так пояснюють підозрілу активність лукашистів: "Щорічні навчання, минулого року аналогічне було проведено з військовими комісаріатами Могилівської області. Мета – перевірити готовність військових комісаріатів виконувати завдання щодо призначення".

Білоруські зараз військові тягнуть на збори військовозобов'язаних запасу. Комісаріати хочуть "відпрацювати" питання оповіщення та відправки громадян у військові частини.

Планується у навчаннях задіяти сили спеціальних операцій збройних сил Білорусі. Це робиться для того, аби створити наближеною до реальності обстановку.

Нагадаємо, саме під приводом навчань на територію Білорусі взимку 2021/2022 зайшли російські війська, що згодом вдерлися 24 лютого в Україну через Чорнобильську зону та згодом отримали добрячого прочухана у Київській області від ЗСУ, поліцейський, Нацгвардії, ТРО та інших представників громадянського суспільства.

16 червня збройні сили Білорусі продовжили свої військові навчання щонайменше до 25 червня. Таким чином, ризик вторгнення до України білорусів є дуже високим. Разом з повідомленням про прибуття у Білорусь "Іскандерів" та іншої наступальної зброї, а також посиленням ПВО (за рахунок завезення "Панцирів" та "С-300") та постійними обстрілами українських теренів з боку Білорусі - все це вказує на те, що Лукашенко таки переконали піти війною на Україну вже відкрито.

Українська правда

Публикации