Таємна філія ГПУ: як до екс-генпрокурора Яреми їздять чинні керівники силових відомств

09.06.2017, 16:05
1
Луценко+Ярема=? - фото 1
Луценко+Ярема=?

Що стається з генпрокурорами після їх відставки? Чим зараз займається другий постмайданний генпрокурор Віталій Ярема та його колишній зам Анатолій Даниленко? Ці питання навряд чи зацікавили б журналістів, якби вони не помітили підозрілу активність біля їх офісу, який відвідують депутати і прокурори.

Навіть у вечірній час парковка біля київського офісного центру на Львівській площі щільно заставлена автівками. 20 грудня 2016 року тут можна було побачити дві машини «Тойота Кемрі», якими користується генпрокурор Юрій Луценко, і ще одну відомчу автівку ГПУ, яка часто виїжджала з воріт центрального офісу Генпрокуратури.

Коли о 23:37 Луценко залишає будівлю, услід за ним на відомчому автомобілі їдуть двоє чоловіків, один з них - начальник Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення ГПУ Костянтин Моргун.

Таємна філія ГПУ: як до екс-генпрокурора Яреми їздять чинні керівники силових відомств - фото 50657

Луценко їде від Яреми?

Після від’їзду Луценка з офісного центру починають виходити охоронці, а за ними – колишній заступник генпрокурора Анатолій Даниленко та його бізнес-партнер і екс-депутат Київської міськради Геннадій Ільїн.

Згодом у компанії кількох невідомих будівлю залишає і перший заступник голови СБУ Павло Демчина. Чоловік, із яким він спілкується, – близька до Юрія Луценка людина Ярослав Максимець, який керував апаратом МВС, коли той був міністром.

Таємна філія ГПУ: як до екс-генпрокурора Яреми їздять чинні керівники силових відомств - фото 50659

У 2012 році він став засновником компанії «Бізнес-центр Лотос», керівником якої на той момент була дружина Луценка Ірина. У сьомому скликанні парламенту Максимець був саме її помічником.

Як Луценко пояснив візит до офісу Яреми, що там робив Анатолій Матіос та інші прокурори, та як сам Віталій Ярема пояснює ці зустрічі - дивіться у програмі "Схеми"

Напомним, ранее "Схеми" робили розслідування про діяльність Юрія Луценка на посаді генпрокурора - Генпрокуратура Юрського періоду. Як працює генпрокурор Луценко.

Радио Свобода
1

Публикации