Генпрокуратура Юрського періоду. Як працює генпрокурор Луценко

14.04.2017, 11:15
6
Генпрокуратура Юрського періоду. Як працює генпрокурор Луценко - фото 1

Юрій Луценко - четвертий генпрокурор, призначений після Майдану, який працює вже майже рік. Та вже зараз можна робити певні висновки. Чим запам’ятається робота прокуратури під керівництвом Луценка? Чи реформував він ГПУ, чи викорінив будь-які політичні впливи?

Програма "Схеми" спостерігали за роботою Юрія Луценка на посаді генпрокурора України, який став генпрокурором 12 травня 2016 року.

Петро Порошенко підписав ухвалений закон, який дозволяє обіймати посаду генпрокурора особі без юридичної освіти, а вже буквально через кілька годин підписаний закон був опублікований у спецвипуску газети Ради «Голос України». А близько 6-ї вечора депутати 264 голосами затвердили Луценка на посаді генпрокурора України.

"Схеми" запитали у Юрій Луценко про політичний вплив на його роботу нардепів Кононенка, Грановського.

"Так. Генеральна прокуратура перебуває під впливом багатьох чинників, зокрема народних депутатів, - каже гепрокурор. - Наприклад, пан Кононенко голосував за удосконалення закону про заочне осудження, яке потрібне для початку процесу над Януковичем, а інші депутати не голосували.

При цьому він наголошує: на його службову діяльність «не впливає жоден народний депутат або інший політик».

Що в ГПУ робить депутати Пашинський та Дубневич, чому за день до затримання туди навідувалось авто Романа Насірова, як пояснють свої візити Грановський та Кононенко, що пов'язує Луценко із Третьяковим - дивіться у гучному сюжеті програма "Схеми" - Генпрокуратура Юрського періоду:

Радио Свобода
6

Публикации