РФ і далі намагається триматися власної картини світу

08.03.2017, 09:47
Не викрутяться - фото 1
Не викрутяться / ICJ

Очільник української делегації в Гаазі Олена Зеркаль розповідає про тактику захисту росіян у Міжнарожному суді ООН та запевняє, що державі-агресору не вдасться замилити нікому очі.

День 3: Україна дає власну оцінку позиції РФ.

Яким би не був суперник - його не варто недооцінювати. Аргументи російської сторони, викладені вчора, є достатньо добре підготовленими, хоч і будуються на хворобливій логіці.

Видима частина – факти. Ваша реакція на вчорашні виступи РФ є красномовною – РФ і далі намагається триматися власної картини світу, яку сприймають дедалі менше людей.

Ми маємо відповідь щодо кожної позиції по фактах. Але детальне представлення наших аргументів щодо цих фактів буде відбуватися на подальших стадіях процесу. Зараз важливо показати, що наявної інформації достатньо для запровадження тимчасових заходів.

Правові аргументи РФ є достатньо передбачуваними. Радники РФ виявились винахідливими юридичними гімнастами – аби представити цілісну позицію вони використали усі можливі і неможливі зачіпки, які подеколи суперечать самим собі. Складається враження, що жоден суд в світі і жодна норма права не забороняє Росії безкарно нищити людей. Це не так. І ми досить аргументовано це доведемо.

РФ і далі намагається триматися власної картини світу - фото 37417

Українська команда до пізньої ночі працювала над тими аргументами, які почує Суд і ви. Запал і наснага усіх без винятку учасників української делегації надихає. Дякую колегам і юридичній команді!

І дуже добре, що цей день є неробочим в Україні – маєте шанс у спокійній атмосфері послухати всі наші аргументи. #HagueCourt

Пост Олени Зеркаль на фейсбуці

Без Табу

Публикации