Президент провів Ставку у прифронтовому Харкові

16 мая, 13:20
Україна зіштовхнулася з черговою кризою на фронті - фото 1
Україна зіштовхнулася з черговою кризою на фронті / ОПУ

16 травня Президент України Володимир Зеленський провів у Харкові засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

«Ставка. Сьогодні – у Харкові. Заслухав розгорнуту доповідь Головкома Олександра Сирського, командувачів ОСУВ «Хортиця» Юрія Содоля та ОТУ «Харків» Михайла Драпатого. Оперативна обстановка, завдання та потреби кожної залученої бригади, кожного підрозділу, зокрема на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців», - йдеться у повідомленні Зеленського.

Учасники Стаки детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та українські можливості протидіяти російським наступальним планам, зауважив Зеленський.

Як підкреслив Президент, на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, українські воїни завдають російським загарбникам відчутних втрат.

"Але напрямок залишається вкрай складним - посилюємо наші підрозділи", - повідомив глава держави.

Крім того, на Ставці керівники Головного управління розвідки Міністерства оборони та Служби зовнішньої розвідки доповіли щодо намірів росіян, а керівник Служби безпеки України - щодо контрдиверсійних заходів.

"Визначено план подальших дій - і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні", - зазначив Зеленський.

Він також заслухав "доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів: поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби. Дав відповідні доручення".

БЕЗ ТАБУ

Публикации