Підпал "Інтеру" - це замах на свободу слова в Україні

05.09.2016, 09:55
1
Вчинили пожежі (с) - фото 1
Вчинили пожежі (с) / Роман Бочкала

Нардеп провладного БПП Сергій Лещенко про те, чому підпал "Інтеру" - це замах на свободу слова в Україні.

У словниковому запасі мови ненависті віднедавна з'явився термін "медіабл8ді". Їм намагаються назвати всіх поспіль - будь-яких журналістів, які тобі не подобаються.

Сам феномен "мови ненависті" в Україні потребує окремого дослідження. Ідеться не про це. Я вважаю, що "медіабл8ді" - це політики, до розкрутки яких канал "Інтер" доклав зусиль, але від яких не дочекався ні слова підтримки в цій ситуації. Я ніколи не буваю на "Інтері" та нічим їм не зобов'язаний. Більш того, за моїми зверненнями було відкрито декілька кримінальних проваджень щодо власників телеканалу - зокрема, по "острову Сергія Льовочкіна" і та щодо коханки Януковича, яка була оформлена помічником депутата Юлії Льовочкіної.

Але є принципи - тобі можуть подобатися журналісти або не подобатися, але їх не можна підпалювати. А тим більше зловтішатися з цього. Бо наступним кроком будуть палити книжки, написані не тією мовою, або магазини, відкриті власниками неправильної національності. І те, що відбулося у неділю - це замах на свободу слова в Україні, підбурений частиною українського політикуму.

Пост Сергія Лещенка на фейсбуці

Без Табу
1

Публикации