Новий трамвай на Сихів

18.11.2016, 20:50
2
Історична подія для Львова - фото 1
Історична подія для Львова / lviv.com

Львів'янин Василь Расевич про головну новину свого міста.

Львів - прекрасне місто!
Перш за все тому, що всюди можна дійти пішки. За багато-багато років мого пішкоходіння у мене є десятки маршрутів, де я знаю все - відстань, рельєф, гарні будинки, їх історію, людей, які там мешкають. Ходити я люблю і багато хто про це знає. І я ненавиджу громадський транспорт. Не буду писати, що я відчуваю в маршрутках або автобусах, бо серед френдів можуть виявитися психіатри та психоаналітики, які, чого доброго, поставлять страшний діагноз.

Але вчора, коли ще не розстав весь сніг, а через парки взагалі не варто було пориватися пройти, я скористався трамваєм №8, що на Сихів. Трамвай на Сихів - це для львів'ян звучить дивовижно. Що ж, пасажири новенького трамваю поводилися як діти, тішилися, раділи, розхвалювали цю позитивну зміну. Реально не соромилися проявляти свої емоції. Новий трамвай, плавна хода, комфортні умови легко переносять вас подумки в любу іншу країну, скажімо, Центральної Європи.

А от після лекції, коли повертався тим же новеньким трамваєм до центру, все ніби було так само, але щось муляло. А муляли буквально кілька речей: стійкий сморід перегару, непраного одягу і троє сихівських молоденьких гопників з обличчям пітбуля. При чому найгірше поводилася їхня пасія. Вона товкла хлопців, била по ногах, виривала телефони, просто лізла пальцями в очі. Вони товклися, пересідали, бігали і знову товклися по кутках. Я не міг збагнути, в чому річ? Але, коли трамвай під'їхав до зупинки, то хлопці вдали, що виходять, підштовхнули дівчину на вихід і перед самим закриттям дверей заскочили назад. Пасія ще якийсь час поматюкалася благим матом, а потім побігла за трамваєм. Я впевнений, вона їх наздожене...

Про що це я? А, про новий трамвай на Сихів. Він настільки комфортний і потрібний, що можна було б почутися десь у Відні. Але там рагулі не кричать дурниць по телефону, бо в транспорті заборонено розмовляти по мобільному. Можна було б уявити себе в Єрусалимі, але тут нема солдат і офіцерів, які читають книжку, тримаючи при боці автомат... От сиджу і думаю, хто кого? Чи гопота понищить трамваї, чи люди нарешті перестануть бути пасивними? Вибачте за банальність, але це важливо.

Пост Василя Расевича на фейсбук

Без Табу
2

Публикации