Масні шоколадні плями телеканалу Тоніс

26.04.2017, 14:16
Привиди телебачення - фото 1
Привиди телебачення / Медіаняня

Журналіст Дмитро Гнап робить ефектне, проте безжальне промо оновленому телеканалу "Тоніс", якому не вдалося приховати своєї приналежності до Петра Порошенка.

Масні шоколадні плями все чіткіше проступають на поверхні перезапуску телеканалу Тоніс.

Багатьом і так було очевидно, що названий новим власником Тонісу екс-регіонал Макєєнко - лише підставний мурзілка, ростова лялька, яка просто грає роль "медіавласника та медіаінвестора".

У Макєєнка банально немає ані грошей, ані впливу, щоб займатися такими проектами. І тим ганебніше, що на четвертий рік після Майдану, цей таємний новий власник приховує своє ім'я та наміри. Намагаючись пошити в дурні все суспільство, прикриваючись цим Макєєнком. Втім, шила в мішку не сховаєш. І силует будівлі на Банковій все чіткіше проглядається за перезапуском Тонісу.

Новий продюсер телеканалу Семенов відверто розповідає про особливості інформполітики на майбутньому каналі:

- "Да, люди должны иметь информацию честную, объективную, но и роль государства нужно усиливать. ...Умных, которые понимают, что государство сегодня нужно защищать, и потому они балансируют в пределах общечеловеческих моральных измерений и профессиональных требований, — их большинство."

Один з таких "розумних" на Тонісі, який давно захищає "государство" - Євгеній Кісєльов. Давній напарник екс-президента Януковича по тенісу. У що гратиме з нинішнім президентом Кісєльов на Тонісі? В квача? В струмочок? В "ладушкі"?

Пишуть, що свою програму розслідувань на Тонісі матиме нардеп від БПП Ар'єв. Ну ось прекрасна тема для першого розслідування: хто реальний власник Тонісу? І як пройшла оборудка по купівлі каналу у колишнього власника - Сашка Януковича? Розраховувались грошима чи кримінальними справами? І де, в Ростові чи в Панамі?

Словом, не перемикайтеся. Буде цікаво.

Пост Дмитра Гнапа на фейсбуці

Без Табу

Публикации