Ложкін зробив свою справу, Ложкін має піти...

29.08.2016, 12:10
З завданням впорався - фото 1
З завданням впорався / paparazzi.com.ua

Нардеп Ігор Попов про те, чому позиція голови Адміністрації президента втрачає свою роль.

У ситуації з можливим звільненням Ложкіна важливими є не його бажання чи його роль в історії, при всій повазі. Значимими для суспільства є можливі зміни в політиці Президента та розвиток подій в країні. Два роки тому, отримавши перемогу на виборах, П.Порошенко не мав свого генпрокурора, Глави ДФС, достатніх важелів впливу на інші фінансові групи в країні.

І завданням Б.Ложкіна стала комунікація з олігархами, з якими на тому етапі вибудовувалися відносини рівного партнерства. З кимось це були «держпідприємства в обмін на медіа-лояльність», з іншими - «рефінанс в обмін на підтримку добробатів». Часи пройшли, влада вибудувала свою вертикаль, активи попередників уже роздерибанені або віджаті, в ГПУ сформовані підрозділи орлів для прикриття рейдерів, прийшов час пощипати і старих олігархів. Не для блага народного, для вирощування нових.

Тепер комунікація з олігархами буде відбуватися через Генпрокуратуру, НАБУ та ДФС, і тепер їх бажають опустити в ієрархії. Попередній Президент теж так бажав у 2012-2013, і тоді олігархи знайшли як дати відповідь. Елементи «змови олігархів» є вже і зараз, і влідтку були деякі цікаві зустрічі у приємних місцях. Восени зявляться нові протестні рухи, а кожен ляп влади буде обсмоктуватимя багатократно на телеканалах. А для балансу української демократії нехай буде конкуренція в бізнесі і політиці, це краще ніж монополія.

А Адміністрацією можуть призначити керувати будь-кого. Ве одно всі рішення приймаються людьми, що в структуру АП не входять. Відносинами з Росією займається В.Медведчук, оперативним управлінням і конфліктогасінням - «вісімка», перерозподілом бізнес-потоків - теж знаємо хто. Бурштин, митниця, торгівля з ОРДЛО, зброя, ПДВ, експропріація банків - все це проходить поза будинком на вулиці Банковій.

Пост Ігоря Попова на фейсбуці

Без Табу
Публикации
Загрузка...