Хто такий Мирослав Продан

03.03.2017, 16:10
73
Хто такий Мирослав Продан - фото 1

Журналістка та ведуча програми журналістських розслідувань Наталія Седлецька розповідає подробиці кар'єрного зростання нового керманича ДФС - вінничанина Мирослава Продана, про які він би хотів забути.

Отже, замість Насірова фіскалами поки буде керувати довірена особа Гройсмана - Мирослав Продан. Я пригадую цікаву історію, коли його півроку тому перевели з Вінниці на посаду заступника голови ДФС.

Тоді ми з'ясували, що він проходить по кримінальній справі. Прокуратура розслідувала, як вінницькі податківці на чолі з Проданом кришують так звану "горіхову мафію". Таку офіційну відповідь з прокуратури ми отримали 12 липня.

Наступного ж дня 13 липня взяли інтерв'ю у Продана в центральному офісі ДФС, де він вже обживав новий кабінет. Запитували про кримінальну справу та його статус в ній. Продану такі питання явно не сподобались.

І вже ввечері податківець скинув нам на пошту витяги з Єдиного реєстру досудових розслідувань про те, що прокуратура Вінницької області закрила справу щодо нього. Рішення про закриття справи датовано тим же днем, що й запис інтерв'ю - 13 липня 2016 року.

Ось так треба вирішувати питання )

Тепер ця людина - в.о. голови Державної фіскальної служби.

Наше розслідування про Мирослава Продана

Пост Наталії Седлецької на фейсбуці

Без Табу
73

Публикации