Дрони проти суховантажів і кросівок: Росія атакувала німецьке судно в Чорному морі та розбомбила склади відомих брендів

05:58
Дрони проти суховантажів і кросівок: Росія атакувала німецьке судно в Чорному морі та розбомбила склади відомих брендів - фото 1

Під час чергової атаки росіяни суттєво пошкодили німецьке торговельне судно «Emil» у Чорному морі. Крім того, дісталося й німецькому бізнесу в самій Україні — під удар потрапили склади брендів Puma та Liqui Moly, повідомляє естонське видання Postimees.

Під час чергової російської атаки в Чорному морі зазнало значних пошкоджень німецьке суховантажне судно «Emil», повідомляє Postimees з посиланням на Ukrinform і Deutsche Welle.

БЕЗ ТАБУ розповідає, що, за даними джерел, під удар також потрапила інфраструктура німецького бізнесу в Україні – пошкоджень зазнав склад Puma, а центральний склад Liqui Moly був знищений.

Атака в Чорному морі

Інцидент стався під час чергового ракетно-дронового удару Росії. Унаслідок атаки судно «Emil» отримало суттєві пошкодження, про постраждалих серед екіпажу у повідомленні не йдеться.

Окремо зазначається, що в Україні під удар потрапили об’єкти, пов’язані з німецькими компаніями Puma та Liqui Moly. Це ще один приклад того, як війна виходить далеко за межі лінії фронту та зачіпає логістику, виробництво й міжнародну торгівлю.

Що відомо про наслідки

За повідомленнями журналістів, склад Puma був пошкоджений, тоді як центральний склад Liqui Moly знищено. Деталей щодо масштабів руйнувань і суми збитків наразі не наводять.

Такі атаки вкотре показують, що російські удари становлять ризик не лише для української інфраструктури, а й для іноземного бізнесу, який працює в Україні та в регіоні Чорного моря.

Тема безпеки судноплавства в Чорному морі залишається однією з ключових від початку повномасштабної війни. Росія неодноразово атакувала порти, зернову інфраструктуру та судна, що посилює ризики для експорту й морської логістики.

Раніше БЕЗ ТАБУ писав, що російські удари по портовій інфраструктурі та зерновому коридору регулярно створювали загрози для міжнародного судноплавства й експортних маршрутів України.


Публікації