Чому саботується е-декларування

29.03.2017, 12:35
Чому саботується е-декларування - фото 1

Народний депутат Олена Сотник вважає технічні проблеми з сайтом НАЗК, які унеможливили подання декларацій, спланованою акцією по дискредитації е-декларування.

Як людина, яка витратила тільки на безпосередній вхід в систему мінімум 40 годин свого робочого й особистого часу (особливо нічного), купу нервів й зусиль, щоб подати електронну декларацію - виконати обов'язок перед державою, скажу:

- вбачаю в останніх подіях злий та системний умисел на дискредитацію новостворених антикорупційних законів та вимог, самої ідеї антикорупційних органів;

- цілеспрямоване небажання будувати ефективну систему не тільки роботи системи електронного декларування, але, що ключове, й її аналізу! Щоб ви всі знали, що досі не створено системи, яка б обробили цей мільйон поданих декларацій!

- очевидний намір через системні збої та незадоволення сотен тисяч людей, що змушені системою користуватися, протягнути ідею нездатності НАЗК виконувати покладені функції!

А ще додаємо сюди останні закон про електронне декларування громадськості й все складається в цілком продуманий сценарій!

Пост Олени Сотник н фейсбуці

Без Табу

Публикации