Чому Гужва - ворог України

01.02.2018, 10:05
Гужва працює проти України - фото 1
Гужва працює проти України / Гужва via Facebook

Політичний оглядач Олексій Мінаков пояснює, чому пропагандист Ігор Гужви - знаряддя інформаційної війни проти України, чим займається його видання Страна.ua та хто координує його роботу.

"Страна" Гужви - це не просто пропагандистський проект, який займається виключно критикою чинної української влади, а реваншистський внутрішній підривник в інформаційній сфері України.

Це високоякісна пропаганда, обережно завуальована у тотальну "зраду". Відповідно, справи проти Гужви та "його" видання - утиск свободи песимістичного, нагнітаючого і депресивного слова, в умовах гібридної війни з російським агресором.

Пам'ятаю, як у 2016 році разом з Віталієм Портниковим обговорювали в телеефірі пошту Суркова. Тоді ми не встигли проаналізувати згадки про пана Гужву, а вони - більш ніж красномовні.

7 січня 2015 року Гужва особисто написав листа своєму другу - російському журналісту Віталію Лейбіну, в якому розповідає в тому числі про "материал из цикла УТВЕРЖДЕННЫХ ТЕМ ПО ДНР и ЛНР, КОТОРЫЕ МЫ ДЕЛАЛИ ПО ПРОСЬБЕ, С САМОГО ВЕРХА".

Потім 9 січня 2015 року Лейбін у свою чергу доповідав Суркову: "Это даст ему [Гужве] возможность открыть новый проект (расскажу при встрече)... По моим оценкам, ПРИ УСЛОВИИ НАШЕЙ ПОДДЕРЖКИ, новая платформа обещает стать суперэффективной". Тут якраз мова йде про ще не створене інтернет-видання "Страна", яке обіцяє стати суперефективним для Кремля.

Пізніше, 26 червня 2015 року, Лейбін доповідав Суркову: "руководитель холдинга Вести Игорь Гужва (наш старый друг)... будет скорее всего вынужден покинуть холдинг Вести. Холдинг Вести - ... скорее даже ПРОРОССИЙСКИЙ холдинг... Но понятно, что Игорь Гужва, если произойдет этот наихудший сценарий [его арест], окажется в России, а он - ЦЕННЫЙ КАДР".

І на цей лист є відповідь - 29 червня 2015 помічниця В'ячеслава Суркова передала його слова: "Ответ В.Ю.: Пусть приезжает. Поможет". Тобто "сірий кардинал" Кремля зголосився допомогти захистити Гужву.

Того ж дня Лейбін пише у відповідь: "Понял, спасибо, он [Гужва] сегодня НА ПЕРЕГОВОРАХ В КРЫМУ, но БУДЕТ В МОСКВЕ в ближайшие дни".

Які ще потрібні коментарі про цього антиукраїнського агента? Ще він балатувалася від "Опозиційного блоку" з лозунгами "За дружбу с Россией! За мир на Донбассе!". Ну, а про його безкоштовну деструктивну газету "Вєсті", яку фінансував біглий екс-міністр доходів і сборів Клименко, ви і самі пречудово знаєте.

Це інформаційний ворог України, якому ГПУ, на жаль, дозволила втекти до Австрії.

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

Без Табу
powered by lun.ua

Публикации
Загрузка...