Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра

19.06.2017, 15:32
36
Гройман жартує, Львову - не до жартів - фото 1
Гройман жартує, Львову - не до жартів / Мирослав Пархомик, Львівський портал

Мер Львова Андрій Садовий коментує черговий раунд протистояння з головою уряду Володимиром Гройсманом.

Володимир Гройсман просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я “раптом” звернусь.

Я нагадую пану Президенту та пану Прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються.

Офіційних звернень до органів місцевого самоврядування України, до обласних державних адміністрацій і подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) - сотні. Зокрема і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова (на фото). Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона “зверху” навіть на найменший об’єм допомогти. В цьому - вся “сила” і “децентралізованість” місцевого самоврядування України.

Про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах області я навіть не знаю як коментувати. Припускаю, що пана Прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники. Бо це - відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: “там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне. Може ви там собі звалище зробите?”. Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може.

Реальним кроком державної влади в цій ситуації для недопущення екологічного лиха може бути:
1.) розблокування діючих полігонів
2.) надання ділянки для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме ДБН В.2.4-2-2005 “Полігони твердих побутових відходів”.

І ще раз наголошу нашим владоможцям. Жодні рейтинги не вартують життя і здоров’я людей!

Пост Андрія Садового на фейсбуці

Без Табу
36

Публикации