Більша частина екіпажу корабля «Цезар Куніков» не вижила

14 февраля, 22:13
Цезар Куніков - фото 1
Цезар Куніков / Прижиттєве фото

Стали відомі подробиці атаки українських дронів Магура на руський воєнний корабль "Цезарь Куніков" біля Алупки.

Деталі розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

«За наявною інформацією, там був боєкомплект, і більшості екіпажу не вдалося врятуватися», - сказав він.

За словами Юсова, операція зі знищення корабля «Цезар Куніков» була подібною до операції щодо ракетного корабля «Івановєц», але має свої особливості.

Підготовка до знищення корабля «Цезар Куніков» була тривала, розвідники відстежували маршрути корабля, а також збирали інші дані.

«Те, з якою частотою відбуваються відповідні операції, показує, що українці вчаться, вдосконалюють тактику, стратегію, і, безумовно, такі заходи будуть продовжені. Сьогоднішнє знищення ВДК – великий удар по спроможностях флоту агресора. На довгий період можна ставити хрест на їх можливості проводити десантні операції проти України», - зазначив Юсов.

Він також наголосив, що Міністерство оборони РФ має не відмовчуватися, а повідомити російському суспільству, що сталося.

У ці складні часи українці і українки мають право на свято, тому ГУР і всі складові сил безпеки і оборони України так привітали наших громадян з Днем Святого Валентина», - додав представник української розвідки.

Як повідомлялося, 14 лютого великий десантний корабель "Цезар Куніков" Чорноморського флоту Росії був знищений за допомогою ударних морських дронів Magura V5.

Успішну місію здійснили спецпризначенці "Групи 13" ГУР.

Укрінформ

Публикации