За спиною у Ляшка: бізнес, угіддя і яхти депутата-радикала Скуратовського

25.07.2017, 14:05
9
Ще один "радикальний" мільйонер - фото 1
Ще один "радикальний" мільйонер

Народний депутат від Радикальної партії Ляшка Сергій Скуратовський три роки поспіль забував декларувати будівельний бізнес дружини й прописав у родинній квартирі власника яхт-клубу та мисливських угідь.

Голова комітету ВРУ з питань будівництва Сергій Скуратовський в політику прийшов після Майдану, у 2014 році. До парламенту займався будівельним бізнесом: був власником і керівником приватної фірми “Грін Грей”. Та коли склав присягу на вірність українському народу - керувати фірмою поставив свого помічника - Олександра Конихова, а компанію переписав на дружину та громадську організацію “Реформи в будівництві”.

Віднайшли журналісти і зв'язок парламентаря із столичним яхт-клубом, де керує помічниця нардепа - Олена Добровольська. Саме на її Mercedes депутат їздить і до парламенту, і до закритого яхт-клубу “Прімател”.

Дружина народного депутата Сергія Скуратовського, Людмила, з 2006 по 2010 роки володіла двома англійськими яхтами SeaLine під назвами “Віва Божена” та “Кароліна Юг”, загальною вартістю близько 10 млн грн. В інтерв’ю журналістам нардеп переконує, що яхти нині продані.

Дивіться сюжет програми "Наші гроші". За спиною у Ляшка: бізнес, угіддя і яхти радикала Скуратовського:

Наші гроші
9

Публикации