Євробачення-2023 пройде поза межами України

17 июня, 13:35
Доведеться почекати - фото 1
Доведеться почекати / Суспільне

Європейська мовна спілка вирішила, що пісенний конкурс "Євробачення" у 2023 році відбудеться не в Україні.

Організатори звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість проведення конкурсу там, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

"EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra's 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні... В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з ВВС, що посіли друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу Євробачення-2023 року в Сполученому Королівстві", - мовиться у заяві спілки.

При цьому в EBU зазначили, що хотіли б, щоб перемога України позначилася на конкурсі наступного року: "Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях з можливими господарями".

Зазначимо, що після перемоги українського гурту у Турині на Євробаченні-2022 наступний пісенний конкурс повинен був пройти саме в Україні. Серед ймовірних місць називались звіьнена від русні Ялта або Севастополь чи інші міста. Втім, наразі війна затягнулася - Росія попри свої страшні втрати продовжує вторгнення, а тому процес звільнення українських земель дещо затягується.

Українська правда

Публикации