Які успіхи мають українці на лівому березі Дніпра за Херсоном

17 ноября, 12:12
На Лівобережжі Дніпра робиться історія - фото 1
На Лівобережжі Дніпра робиться історія / Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova

​Що тепер можна сказати по боям на Лівобережжі Херсонщини.

Командування Морської піхоти ВМСУ остаточно визнало факт існування кількох плацдармів на лівобережній частині Херсонщині та використання підрозділів морпіхів у цій операції.

Із наведених цифр випливає, що за кілька тижнів боїв наші козаки там вибили десь до дивізії піхоти противника, якщо рахувати вбитими та пораненими, і заодно – суттєву кількість бронетехніки та артилерії п*дорів.

Якщо узагальнити й деякі інші дані з відкритих джерел, то маємо таку картину по боям на Лівобережжі:

  • На цьому відтинку фронту окупанти мають угрупування чисельністю до 60-70 тисяч "штиків", основа – берегові війська та морпіхи чф рф. Наші козаки роблять велику справу тим, що "сковують" цю масу ворожих військ, які б в іншому випадку могли перекинути для штурмів на Запорізькому або іншому напрямку;
  • Цифри по втратам росіян загалом чітко показують, наскільки запеклі там бої. А цифри по втраченій артилерії зокрема – чому рф була вимушена перейти до авіаційного терору із масштабним скиданням КАБів, авіацією вона "замінює" вибиту артилерію;
  • Судячи по кількості втраченої ними техніки — це насправді гарно озброєне угрупування п*дорів. Для його знищення з нашої сторони використовується зв’язка класичної артилерії та ударних дронів.

І можливо, саме на цій ділянці фронту ЗСУ зможуть напрацювати технологічний формат по безпілотникам, необхідний для прориву "позиційного тупика".

Зважаючи на загальну складність обстановки, зайвий галас на темі плацдармів на Лівобережжі може тільки шкодити.

телеграм-канал "Оперативні новини"

Публикации