Як придбати BTC та інші види цифрових монет
З кожним днем кількість осіб, які зацікавлені в торгівлі криптовалютою, невпинно зростає.
З кожним днем кількість осіб, які зацікавлені в торгівлі криптовалютою, невпинно зростає. Ринок віртуальних монет продовжує зміцнюватися та ставати сильним конкурентом кремнієвій долині, а також іншим гігантам світової економіки – тільки у 2021 більше ніж двісті мільйонів людей використали електронні коїни для виконання різних операцій. І така статистика продовжує з кожним днем збільшуватися. Тому придбання, обмін криптовалюти є дуже актуальним для багатьох українців. Пропонуємо поговорити про те, як правильно покупати Bitcoin та інші криптоактиви в наш час.
Криптовалюта – це?
Сьогодні існує багато людей, які абсолютно нічого не знають про віртуальні монети. Тому варто розказати, що криптовалюта – це цифрові гроші та привабливий інвестиційний актив, який дуже часто використовується як платіжний інструмент. Крім того, перша віртуальна монета Біткойн також залишається ефективним засобом збереження купівельної спроможності користувача. Найголовнішими перевагами таких активів є:
- децентралізованість;
- конфіденційність;
- легкість придбання.
В наш час існує понад 12000 різних монет, які відрізняються не тільки технологією створення, але й функціональністю, рівнем капіталізації, інвестиційною привабливістю.
Де можна купити коїни?
Після того, як користувачі замислюються над інвестуванням у віртуальні монети, потрібно вивчити курс криптовалют та обрати спосіб їх придбання. Сьогодні користувачі мають величезний вибір платформ, за допомогою яких можна виконувати обмін коїнами. Найпопулярнішими варіантами сьогодні залишаються криптовалютні біржі та обмінні пункти. Щоб обрати найкращу платформу для виконання транзакцій з цим різновидом фінансових інструментів, потрібно ретельно вивчити інформацію:
- легалізація платформи в місцевому та світовому законодавстві;
- місцезнаходження ресурсу, адміністратора персональних даних та бази даних;
- розмір комісії за виконання різних операцій з коїнами;
- методи внесення, зняття власних коштів;
- набір торгових пар;
- функціональні можливості платформи.
Після вивчення такої інформації, потрібно також проаналізувати курс криптовалют онлайн. Ці відомості дозволять обрати найкращу та найбезпечнішу криптобіржу або обмінний пункт для довготривалих партнерських відносин.
Тонкощі придбання віртуальних монет
Після того, як було обрано криптовалютну біржу, наприклад, найбільшу європейську платформу з українським корінням WhiteBIT, можна починати виконувати фінансові операції з активами. Обовʼязково потрібно створити обліковий запис, виконати його верифікацію. Підтвердження особи є необхідним кроком, оскільки це дозволяє підвищити рівень безпеки саме для користувача. Після цього потрібно дотримуватися наступної покрокової інструкції:
- поповнити депозитний рахунок в особистому кабінеті;
- обрати необхідну віртуальну монету та її кількість, яку необхідно придбати;
- виконати транзакцію та впевнитися у зарахуванні коштів.
Варто звернути увагу на те, що криптовалюта курс може змінюватися дуже швидко, тому варто бути максимально уважними під час проведення операції. Після завершення транзакції виникає дуже закономірне питання – де потрібно зберігати віртуальні монети?
Де варто зберігати криптовалюту?
Абсолютно не важливо, якому активу ви надали перевагу, віртуальні монети потрібно зберігати тільки в безпечному місці. Утримання криптовалюти в особистому кабінеті на біржах сьогодні не є найкращим способом – а це значить, що потрібно зареєструвати свій криптогаманець.
Сьогодні гаманці для зберігання електронних грошей можуть бути двох видів:
- цифрові;
- фізичні.
Фізичні або апаратні гаманці вважаються найбезпечнішим методом зберігання Біткойн та інші види криптовалют. Безпека таких інструментів залежить від їхнього додаткового підключення до мережі. Наприклад, перед тим, як перевести коїни з власного фізичного гаманця, потрібно підключити його до персонального компʼютера або смартфона. Таким чином він підключається до мережі, що дозволяє переказувати монети.
Альтернативним варіантом є цифрові криптогаманці, які мають постійне підключення до мережі. Існують мобільні, настільні, а також веб-версії гаманців для зберігання віртуальних активів.