Я краще сидітиму

01.06.2016, 15:33
Олег Ляшко та його бойові побратими - фото 1
Олег Ляшко та його бойові побратими / офіційна сторінка Олега Ляшка на facebook

Дмитро Різниченко про шлях до успіху Олега Ляшка та те, чому хоче, щоб його рятували радикали.

Те, що Ляшко гомосексуаліст з кримінальним минулим, було загальновідомим фактом задовго до виходу знаменитого відео про "Борю". Так би мовити, "об етом знала вся школа, нє ісключая младших класов" - коли я працював кореспондентом у Верховній Раді, це був лише привід для беззлобних жартів. Те, що його партію фінансують регіонали, було таким же секретом Полішинеля. Знали всі, і сприймали як само собою - хіба буває інакше?..

Я пам'ятаю, як Ляшко на початку літа 2014 заніс грошей націоналістам з "Патріоту України" ("Азов"), і грізні націоналісти з автоматами, в чорній формі завзято позували поруч із ним, зображуючи його особистий батальйон, аби він розвішав ці фотографії на біл-бордах і виграв президентські вибори. Пам'ятаю, як "революціонери" пішли до нього в депутати, пам'ятаю, як цих "революціонерів" ловили пізніше на хабарах. Пам'ятаю, як інші "революціонери", яких у депутати не взяли, без зайвих переживань зверталися по допомогу до цих депутатів, бо ж "своїм - усе, ворогам - закон", і задля "святої справи" не западло.

Іноді хочеться брати за комір пересічного громадянина, і ляпасами, ляпасами приводити до тями, втовкмачувати, що все наведене - дикість і ницість, а не "закони життя і політики". Що нормально - це коли політик йде у відставку після першого ж скандалу, а не отак, не отак же.

Панове. Якщо (коли) мене арештують і кинуть до в'язниці, будь ласка, прослідкуйте, щоб моєю долею не прийшов опікуватися депутат Мосійчук і вся ця мочена шобла. Я краще сидітиму.

Запис Дмитра Різниченка на Facebook. Друкується в повном обсязі та зі збереженням авторської орфографії.

beztabu.net

Публикации