Я була до цього готова

23.11.2016, 17:30
Анна Калинчук - у центрі уваги - фото 1
Анна Калинчук - у центрі уваги / Чесно

Анна Калинчук, призначена вчора в.о. голови люстраційного комітету, на відміну від Анастії Дєєвої не стала відмовчуватись та спокійно пояснила, чом саме вона призначена на високу посаду.

Мою сторінку прочитали до 2013 року) Порівняли з Анастасією, провели "аналіз" моїх політичних та особистих вподобань, сказали, що я замолода і без досвіду, і багато іншого.

Скажімо так...я була до цього готова. Поведінка більшості передбачувана, тому було б наївно сподіватись, що хтось напише про мене щось добре, а, власне, Українські новини ніколи не славились незаангажованістю. Багато хороших та поважних людей написало на мою підтримку і я їм за це дякую. Все решта - робота.

Так, я молодий юрист, у мене вища освіта одного з провідних ВНЗ цієї країни і я 2 роки пропрацювала з Тетяною Козаченко над інститутом люстрації в Україні, я знаю про неї все (без перебільшень).

І на останок - ключова теза виконання мною обовязків директора департаменту, як і оголосив Міністр юстиції, - до проведення конкурсу на відповідну посаду.

Пост Анни Калинчук на фейсбуці

Без Табу

Публикации