Вживання VELO там, де заборонено палити

29.11.2021, 13:07
Вживання VELO там, де заборонено палити - фото 1

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

VELO — це інноваційний нікотиновмісний продукт, який виробляється за запатентованою формулою. Його не потрібно підпалювати й курити. Щоб нікотин почав вивільнятися, достатньо розмістити один пауч між верхньою губою і яснами збоку. Але чи можна використовувати VELO там, де заборонено курити?

Як правильно використовувати нікотинові паучі

Використовувати VELO можна в різних місцях, навіть у салоні літака під час подорожі. Те саме стосується інших громадських місць: кінотеатрів, закладів громадського харчування тощо.

Зверніть увагу: нікотинові паучі не потрібно жувати чи смоктати, оскільки через це може пошкодитися їхня оболонка. Користуватися VELO одночасно з вживанням напоїв та їжі теж не можна, адже є ризик випадкового проковтування паучів.

Які існують нікотинові паучі VELO

В актуальному асортименті бренду представлено кілька форматів VELO:

  1. VELO MINI.

Це найбільш зручний варіант для тих, хто користуватиметься паучами вперше. У форматі MINI представлені лінійки з ​​двома смаками — Berry Frost та Tropic Breeze . Вони мають середній рівень міцності, що позначений на кришці у вигляді двох крапок.

  1. VELO Slim.

Ці паучі призначені для більш досвідчених повнолітніх користувачів VELO. У такому форматі представлені чотири варіанти смаку:

  • Ice Cool  — смак перцевої та освіжаючої м'яти .

  • Berry Frost — ягідний смак із нотками ментолу та м'яти.

  • Tropic Breeze — смак тропічних фруктів.

  • Freeze — насичений смак перцевої м'яти з ментолом.

Паучі мають різний рівень міцності. У цьому форматі ви знайдете варіанти як з трьома, так і чотирма крапками.

  1. VELO Regular.

Ці паучі варто використовувати лише найдосвідченішим повнолітнім споживачам нікотину, яким потрібен максимальний рівень насичення. На сьогодні лінійка Regular представлена двома видами — Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze Ultra за смаком ультранасиченого ментолу. Тому дана продукція має найвищий рівень міцності, позначений на кришці банки у вигляді п'яти крапок.

Нікотиновмісні паучі можна використовувати в будь-яких місцях, навіть там, де заборонено курити. Більш детальну інформацію Ви можете знайти на офіційному сайті VELO в Україні — https://go-velo.com.ua/products.

Нікотинові паучі: особливості використання

Якщо ви часто подорожуєте або виїжджаєте за кордон, зверніть увагу на VELO MINI, з якими можна ознайомитись на сайті https://go-velo.com.ua/products. Це найменші паучі в асортименті бренду. Їх зручно носити із собою і вони практично не займають місця.

Використання паучів непомітно для людей навколо, оскільки під час цього процесу не утворюються дим і неприємний запах. Навіть утилізація продукції займає мінімум часу й не привертає уваги інших людей: просто покладіть використані паучі до спеціального відділення всередині кришки. Пам'ятайте, що відкриту банку VELO не потрібно зберігати довше одного тижня, оскільки продукт підсихає та може втратити через це свої властивості.

Без Табу

Публикации