Возле жд вокзала в Киеве умер 40-летний военный
40-летний военнослужащий скончался на выходе из подземного перехода
/ facebook.com
Боец ВСУ скончался на выходе из подземного перехода в районе центрального железнодорожного вокзала столицы cегодня днем.
По данным активистов группы dtp.kiev.ua, медики "скорой", прибывшие на вызов, спасти мужчину не смогли и лишь констатировали его смерть.
На месте происшествия работала следственно-оперативная группа полиции.
По предварительным данным, признаков насильственной смерти на теле умершего не обнаружили.
Інше на тему
Прострочена ВЛК при дійсній відстрочці: юрист пояснив, чим загрожує зустріч із патрулем ТЦК
20:41
Від 17 тисяч штрафу до в'язниці: як каратимуть за ігнорування повісток з пошти та «Оберегу»
19:41
Паливна криза, втеча флоту та зупинка «Титану»: ЗСУ майже завершили логістичну блокаду Криму
18:20
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
Вчора, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
Вчора, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01
Ранковий терор: російський FPV-дрон убив жінку на Харківщині, її чоловік у лікарні
100 тисяч на лікуванні та квест із довідками: як військовим отримати виплати після поранення