В Одесі в дитячому таборі стався спалах коронавірусу
44 особи підхопили COVID-19
/ moloda-gvardiya.com.ua
В Одесі в дитячому центрі «Молода гвардія» (мікрорайон Лузанівка) зафіксовано великий спалах коронавірусу — захворіли 42 дитини і два вихователі.
Про це повідомляє регіональне видання «Думська» з посиланням на пресслужбу обласного департаменту охорони здоровʼя.
Усіх хворих відправили на карантин або ізолювали. У всіх дітей і вихователів взяли проби біоматеріалу для ПЛР-діагностики. «Ми чекаємо результатів тестування», — заявили в департаменті.
Видання зазначає, що табір почав приймати дітей 16 березня — до того, як регіон перейшов в «червону» зону. У кінці березня в таборі було вісім підтверджених випадків захворювання на COVID-19, але він продовжував працювати. Зараз табір закрили на карантин.
Другое на тему
У Москві ліквідовано чергового генерала Генштабу Росії
11:26
Зеленський у Варшаві зустрічається з новим президентом Польщі
19 декабря, 12:41
ЄС ухвалив рішення про надання 90 мільярдів євро для України
19 декабря, 10:56
Предложение партнеров
Комментарии
Публикации
ГУР уразив два російські літаки Су-30 під Липецьком
Ілон Маск став першою людиною, чий статок сягнув 600 мільярдів доларів
Польща готує передачу МіГ-29 Україні
Словаччина намагається блокувати надання репараційного кредиту Україні
У Києві з ножовими пораненнями знайшли мертвим сина українського космонавта