Україна отримає 100 ракет для Patriot від Німеччини, Нідерландів, Норвегії та Данії

12 июня, 11:45
Країни ЄС допоможуть Україні з ППО - фото 1
Країни ЄС допоможуть Україні з ППО / ОПУ

Україна отримає додаткові 100 ракет для зенітно-ракетного комплексу Patriot від Німеччини, Нідерландів, Норвегії та Данії.

Про це оголосив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус. Також пан Пісторіус повідомив, що до нового пакета військової допомоги на 700 млн євро увійшли розвідувальні та ударні дрони, стрілецька та снайперська зброя і РПГ.

"Використовуючи ці ракети, українські військові, які зараз тренуються тут, незабаром зможуть захищати інфраструктуру та зберегти життя українців", – сказав Борис Пісторіус.

Володимир Зеленський подякував канцлеру Олафу Шольцу, Німеччині та всьому німецькому народові за новий оборонний пакет на загальну суму понад 700 млн євро. Він відзначив і передачу Німеччиною ще однієї системи Patriot, і якісні німецькі системи IRIS-T.

"Дуже важливий аспект, що ви скоротили час щодо виробництва й тренування на цих системах. Бо сьогодні цей час вимірюється життями наших людей. І те, що ви скоротили дні, іноді тижні, ми будемо пам’ятати десятиліттями", – наголосив Зеленський.

Суспільне

Публикации