У росіян нарешті вийшло довести Навального до смерті

16 февраля, 15:51
Навальний помер - фото 1
Навальний помер

16 лютого російська влада повідомила про смерть свого головного противника - Алєксєя Навального.

За офіційною версією, тому стала погано під час прогулянки лікарі намагалися йому допомогти, але невдало та змушені були констатувати смерть Навального. Йому було 47 років. Хоча причиною смерті назвали те, що у Навального нібито відірвався тромб, справжнім вбивцею Навального є режим Путіна.

"Шістнадцятого лютого року у виправній колонії №3 засуджений Навальний А.А. після прогулянки відчув себе погано, практично одразу втративши свідомість. Негайно прибули медичні працівники установи, було викликано бригаду швидкої медичної допомоги", - говорить офіційна повідомлення руських пропагандистів.

Олексій Навальний перебував в ув'язненні з початку 2021 року. У серпні 2023 року Мосміськсуд засудив політика до 19 років позбавлення волі в колонії особливого режиму у справі про "екстремізм".

У грудні опозиціонер опинився у виправній колонії № 3 "Полярний вовк", розташованій у селищі Харп у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Ця колонія функціонувала як колонія для особливо небезпечних рецидивістів", писала 2006 року "Новая газета". Частину терміну в колонії № 3 у Харпі провів бізнес-партнер Михайла Ходарковського Платон Лебедєв, засуджений у справі ЮКОСа.

Навального, який намагався викривати представників російської влади та не раз перебував під арештом, отруїли в РФ препаратом "Новічок". 20 серпня 2020 року він знепритомнів у літаку, потрапив до реанімації, потім впав у кому. Навального врятували в німецькій клініці Charité. 17 січня 2021 року після повернення з Німеччини Навального затримали. Його звинуватили в невиконанні зобов'язань умовно засудженого у справі "Ів Роше". А вже 2 лютого суд у Москві ухвалив рішення, що Навальний повинен сісти у в'язницю більш як на 2,5 роки через справу "Ів Роше". У той же день люди вийшли на вулиці по всій Росії. За декілька годин кількість затриманих перевищила тисячу людей, протести закінчились нічим.

Повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року зняло усі запобіжники - на прихильників Навального почалося полювання, силовики оголосили всіх їх терористами - арешти та реальні строки отримали активісти, ті, хто лише донатив політику, адвокати та просто рендомні люди. При цьому головні персони команди Навального все ж втекли з Росії та нині пропонують боротися з режимом Путіна шляхом вмикання ліхтариків і купівлею мерча.

Українська правда

Публикации