Триумф дерибану в Одесі

28.04.2017, 12:10
10
Заліщук вважає, що Київ може втратити стратегічну область - фото 1
Заліщук вважає, що Київ може втратити стратегічну область

Народний депутат Світлана Заліщук побувала в Одесі та на власні сили побачила, як місцеві колишні регіонали та представники БПП створюють умови для появи "одеської народної республіки".

Два дні в Одесі – це повне занурення в реальність, яку не хочеться примайти. Мій "бенефіс" на сесії міськради і отвєтка від народного депутата, який який вже охрестили маніфестом одеської народної республіки, медійно струсанув місто.

Сесія в міськраді повним одобрямсом дерибанить ласі шматки на узбережжі моря в парковій зоні в інтересах спонсорів мера Труханова.

Найцікавіші рішення вносять з голосу, у громадськості немає шансів завчасно мобілізувати людей.

Активістів виносить з зали й душить за спробу висловити позицію проти незаконної приватизації так звана муніципальна охорона. Чистий загін тітушок на службі в мера.

Погано прихована зневага до проураїнських рішень, ухвалених після майдану – скасували перейменування вулиць в рамках декомунізації.

Опозиція – це поодинокі голоси, зокрем двох жінок Анни Посднякової з Самопомочі і Лілі Леонідової з БПП. Насправді, мера Труханова підтримують 65% в місті. Люди не бачать і не розуміють, що їхню власність роздають за копійки правильним людям.

Міськрада Одеси менше 13% рішень публікує завчасно, у порушення Закону про доступ до публічної інформації. Громадськість іноді взагалі не допускають до засідань.

Одеса на 3 місці з обсягу витрчань грошей на допорогових неконкурентних торгах, і на 103 з економії.

Родзинка – це нещодавнє придбання міськрадою в комунальну власність приміщення заводу Краян. Спочатку його вивели з держвласності за копійки – 4 млн. А вже через місяць сза гроші одеситів його купує мер за 185 млн в абсолютно жахливому стані. НАБУ вже розслідує цю справу. У той час як міськрада намагається швиденько відремонтувати приміщення, вже оголосили черговий тендер на будівельні роботи. Їздила на об’єкт. Він у жахливому стані.

Найстрашніше у цій історії, що зі своїми прблемами Київ не помічає, що відбувається в стратегічній області...

Пост Світлани Заліщук на фейсбуці

Без Табу
10

Публикации