США готують $44,9 мільярда екстреної допомоги Україні та союзникам

Конгрес США забезпечить фінансування перемоги над руснею
У Конгресі оприлюднено законопроект про держфінансування США на 1,7 трильйона доларів, куди, з-поміж іншого, включена екстрена допомога Україні і союзникам по НАТО у розмірі 44,9 мільярда доларів.
Це будуть надрекордні 858 мільярдів доларів військових витрат за рік, що вище торішніх 740 мільярдів доларів, а також перевищує запит Байдена.
Лідери у Сенаті і Палаті представників прагнуть ухвалити законопроект і направити його президенту Джо Байдену до кінця тижня, щоб не допустити перерв у діяльності уряду.
У разі якщо голосування затягнеться, невдача може призвести до багатомісячного протистояння між республіканцями і демократами, коли республіканці 3 січня візьмуть під свій контроль Палату представників.
Другое на тему

Трамп планує вперше надати Україні пакет озброєнь за президентськими повноваженнями
Вчера, 10:35

Вночі Росія масово атакувала Україну ракетами та дронами: найбільше постраждав Київ
10 июля, 11:06

ЄСПЛ офіційно визнав Росію загрозою для існування України та Європи
09 июля, 16:39
Предложение партнеров
Комментарии
Публикации