Система приречена на демонтаж

17.08.2016, 20:00
Чи навпаки? - фото 1
Чи навпаки? / Без Табу

Політолог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик - про те, як розуміти конфлікт між НАБУ та ГПУ, проблеми із запуском е-декларування та листи до європейських партнерів з проханням відмовити у безвізовому режимі.

Щодо е-декларування та "кіпішу".

Я ризикую викликати на себе шквал критики та звинувачень окремих затятих френдів, але, як то кажуть, "істина дорожча".

1) Не вірю відмазкам порохоботів про "технічний збій" із сертифікацією е-декларацій. Це політичне рішення - виконання "картельною партією" та Банковою своїх зобов'язань перед їх партнерами з олігархічних груп. Виводять з-під удару.

2) З іншого боку - я розглядаю "кіпіш" та "зрадофілію" грантоїдів, які пишуть листи в Еврокомісію: "Не дайте Порошенко безвізовий режим", як антиукраїнські дії, що межують з тією ж "зрадою". З подібними закликами виступали наші "лівуватенькі" персонажі, які в переддень референдуму у Нідердандах розповсюджували за гроші ФСБ пасквілі проти України та закликали відмовити Києву у європерспективі. Тепер те ж саме роблять наші "активісти-імітатори".

3) Боротьба НАБУ та ГПУ - це свідчення того, що, як би ти не латав цю систему, які б нові інституції не вигадував, вона приречена на демонтаж. Не має довіри і до НАБУ, і до ГПУ однаково. І поки мене в зворотньому ніхто не переконав. Більш того. Можу стверджувати, що знаю трохи ситуацію в НАБУ та ГПУ із середини.

4) Посилюється тиск та пішли погрози активістам і експертам, які не вписуються в середовище "порохобот" чи "євроідіот". Але що не менш радує, таких прихильників альтернативи стає все більше:)))

Без Табу
Публикации
Загрузка...