Руські окупанти зробили мешканців Криму кріпосними

23.09.2022, 23:09
Окупанти проводять незаконну мобілізацію в окупованому Криму - фото 1
Окупанти проводять незаконну мобілізацію в окупованому Криму

Панічний наказ путіна про мобілізацію докотився й до Криму. Тепер мешканці півострова чоловічої статі не зможуть залишити "рідну гавань" та фактично стануть кріпосними у русні.

"Чудову новину" повідомив представник окупаційної адміністрації Віктор Фесенко.

«Громадянин має звернутися до військового комісаріату, написати заяву або подати відповідний документ. Далі військкомат розгляне та дасть дозвіл на виїзд, якщо для цього є обставини. Наприклад, є необхідність виїхати по роботі, навчанню чи на лікування», – заявив терорист.

Фесенко додав, що за неможливості знайти людину для вручення повістки з нею зв’яжуться телефоном. Тобто, обов'язково знайдуть і відправлять вмирати.

«Є мобільний телефон громадянина, за яким йому можуть зателефонувати. Після дзвінка громадянин зобов’язаний прийти у військкомат та з’ясувати суть дзвінка», – заявив Фесенко.

При цьому ще 22 вересня інший представник окупаційної адміністрації заявляв, що «виїзд із Криму не заборонено».

21 вересня на тлі оголошення в Росії часткової мобілізаці окупаційа влада тимчасово загарбаниз Криму та Севастополя заявила про створення призовних комісій. Раніше підконтрольний Кремлю "голова" окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявляв, що вже відправив на материкову Україну 1200 «добровольців» і готує ще два батальйони.

З 21 вересня повістки отримали близько 5 тисяч мешканців окупованого Криму. Повідомлялося про відправку "мобілізованих" у Ялті, Феодосії, Керчі, Ленінському районі Криму.

За даними української прокуратури, з 2015 року Росія провела у Криму 15 незаконних призовних кампаній до збройних сил русні.

Нагадаємо, що це є не тільки порушенням міжнародного права, але й воєнним злочином, росія незаконно мобілізує громадян України та незаконно відправляє їх на війну.

 

Крим.Реалії

Публикации