Росіяни, які розстріляли українських військовополонених, ліквідовані
Російські загарбники, що розстріляли українських військових, які без зброї здалися в полон, були ліквідовані.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун.
«Можу підтвердити, що в ході подальших бойових дій та група російських окупантів, які вчинили цей злочин, перестала існувати», - повідомив речник.
раніше Телеграм-канал DeepState опублікував відео, на якому видно, як російські загарбники розстріляли двох українських військових під час здачі останніх у полон. За даними DeepState, росіяни натрапили на бліндаж українських захисників біля Степового Донецької області. Оборонці були вимушені здаватися в полон через нестачу боєкомплекту. Одразу після того, як із бліндажа вийшов другий боєць, загарбники розстріляли обох.
Згодом інформацію підтвердили офіційно.
Угорщина повернула вкрадені бойовиками Орбана українські гроші
Пухнастий звір все ближче підкрадається до Росії
ОАЕ виходять з нафтового картелю ОПЕК
ЄС заборонив імпорт російського СПГ
Вибори в Болгарії: перемогла партія проросійського кандидата