Росія повернула "загороджувальні загони", щоб зупинити масове дезертирство на фронті

14.09.2022, 17:56
Москалі тікали, аж лапті губили - фото 1
Москалі тікали, аж лапті губили / ЗСУ

Після катастрофи на харківському напрямку росіяни легалізували так звані "загороджувальні загони", відомі ще з часів сталіна.

Про варварську тактику розповіла сама русня. ГУР МО перехопив кілька розмов окупантів.

У перехоплених розмовах росіяни скаржаться, що в тилу їм поставили такі "загони".

"Зокрема, командирам 4 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу надійшло повідомлення: "В тильній полосі виставлений загороджувальний загін. Всі війська, що відступають, будуть знищені. Наказ командувача номер 222. Довести до всіх постів", - розповіли в розвідці.

Тим часом через наступ Сил оборони серед загарбників спостерігається нагнітання панічних настроїв і зростає небажання брати участь у війні. Також ситуація загострюється через невчасні та неповні виплати обіцяних зарплат рашистам. Адже для багатьох із них матеріальне забезпечення було єдиною мотивацією йти на війну.

Тож чимало окупантів шукають можливості або повернутися на територію Росії, або здатися в полон.

В розвідці повідомили, що росіяни, які відійшли з ізюмського напрямку в Донецьку область, очікують на підвезення боєкомплекту та палива. Вони при відступі витратили або вимушено кинули практично все озброєння і техніку, тим часом обіцяна допомога так і не надходить.

"Підрозділи 20-ї гвардійської загальновійськової армії РФ (в/ч 12721) про відступі від Ізюма і Балаклії зазнали великих втрат. В деяких ротах залишилось близько половини особового складу. Ті що вижили, мають намір рухатися в бік російського кордону, щоб повернутися додому", - додали в ГУР.

За даними розвідки, чимало рашистів зосередилося поблизу російського кордону на Білгородському фронті. Підрозділи не мають зв’язку зі своїм командуванням, також відсутнє постачання їжі та боєприпасів.

Нагадаємо, що загороджувальні загони діяли у роки Другої світової - вони були офіційно та маосов запроваджені в 1942 році, щоб зупинити масове дерезтирство у Червоній армії. Тоді з'явився сумнозвісний наказ №227, відомий як "Ані кроку назад".

Лівий берег

Публикации